Вітамінний протизапальний комплекс для суглобів собак

Артикул
200091
530 грн
Артикул
200091
- +
530 грн
- +

Опис

Cобаки, які відчувають проблеми з суглобами, повинні отримувати достатню кількість таких речовин, як глюкозамін і хондроїтин. Ці речовини беруть активну участь в синтезі сполучної тканини, перешкоджаючи руйнуванню хрящів і стимулюючи регенерацію тканини. Саме це робить даний вітамінно-мінеральний комплекс необхідним компонентом харчування собак, які страждають від таких захворювань, як артрити, артрози.

Вітамінний комплекс Vitomax "Протизапальний для суглобів собак (з глюкозаміном і хондроїтином)" є високоенергетичним білковим продуктом з додаванням рослинних екстрактів. Даний продукт абсолютно натуральний, не містить штучних консервантів, смакових добавок і барвників. Виготовлений з відбірної сировини вищої якості. Комплекс Vitomax "Протизапальний для суглобів собак (з глюкозаміном і хондроїтином)" має збалансований вітамінно-мінеральний склад, завдяки чому чинить максимальний вплив на організм собаки.

Завдяки вмісту хондроїтину, глюкозаміну та екстракту коренів живокосту, добавка має виражену дію на кісткову і хрящову системи, відновлює уражені суглоби, хрящі, кістки й скелетні м'язи, стимулює процеси регенерації хрящової тканини, покращує рухливість суглобів, має протизапальну дію, сприяє відкладенню кальцію в зубах і кістках, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, нервової системи, резистентності організму.

Науковий і практичний підхід до розробки вітамінного комплексу Vitomax "Протизапальний для суглобів собак (з глюкозаміном і хондроїтином)" дає чудовий практичний результат і повністю відповідає фізіологічним потребам тварини. Завдяки натуральним інгредієнтам найвищої якості, собаки їдять його із задоволенням.

Продукт повністю знежирений, тому не гірчить і не окислюється.

Основний склад:

- Сирий протеїн 40%

- Сирий жир 0,7-1,0%

- Вологість 6,0-7,0%

Мінерали:

- кальцій 468 мг

- фосфор 556 мг

- цинк 1 мг

- магній 101 мг

Вітаміни:

Вітамін Е 370 мг

Вітамін С 770 мг

Вітамін В1 120 мкг

Вітамін В2 700 мкг

Вітамін В6 120 мкг

Вітамін РР 480 мкг

Ніацинамід 150 мг

Біотин 5000 мкг

Глюкозамін 17500 мг

Ходроітін 17400 мг

Показання

Вітаміни Vitomax "Протизапальні для суглобів собак (з глюкозаміном і хондроїтином)" застосовуються:

- для підтримки суглобів і хрящів в здоровому стані, особливо під час зростання цуценят;

- для собак похилого віку, при лікуванні пошкоджених суглобів, розтягувань, вивихів;

- для лікування або попередження артрозу, артриту, остеохондрозу та інших схожих хвороб.

Вид фасування

150 гр. 75 таблеток

1000 гр. 500 таблеток

2000 гр. 1000 таблеток