Вітамінний комплекс для зубів та кісток собак з кальцієм та фосфором

Артикул
200077
153 грн
Артикул
200077
- +
153 грн
- +

Опис

Здорові зуби і кістки важливі не тільки для активних собак. При нестачі кальцію або фосфору в організмі вихованця відбуваються різні порушення, що супроводжуються дискомфортом, захворюваннями й травмами. На жаль, в повсякденній їжі собаки рідко отримують дані мінерали в достатній кількості, що обумовлює необхідність впровадження спеціальних харчових добавок. Вітамінно-мінеральний комплекс ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" дозволяє надати собаці всі необхідні речовини для правильної роботи зубів і кісток. Даний препарат може застосовуватися і як профілактичний, і як лікувальний засіб.

Вітамінний комплекс ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" є високоенергетичним білковим продуктом, у виробництві якого використовуються рослинні екстракти. Даний продукт абсолютно натуральний, не містить штучних консервантів, смакових добавок і барвників. Продукт виготовлений з відбірної сировини вищої якості. При виробництві даної харчової добавки дотримується оптимальний баланс вітамінів і мінералів.

Завдяки вмісту кальцію, фосфору і вітаміну D3, добавка є чудовим профілактичним засобом при порушенні фосфорно-кальцієвого обміну, захворюваннях кістково-хрящової системи у собак (рахіт, остеодистрофія, артроз). Стимулює організм цуценят в період зростання, особливо великих порід, у яких ріст м'язів може випереджати формування кісток і суглобів.

 Забезпечує потребу кальцію в період вагітності, лактації, лікування переломів і при фізичних навантаженнях.

 Науковий і практичний підхід до розробки вітамінного комплексу ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" дає чудовий результат і повністю відповідає фізіологічним потребам тварини. Завдяки натуральним інгредієнтам найвищої якості, собаки їдять його із задоволенням.

Продукт повністю знежирений, тому не гірчить і не окислюється.

Основний склад:

- Сирий протеїн 40%

- Сирий жир 0,7-1,0%

- Вологість 6,0-7,0%

Мінерали:

- Кальцій 18% мг

- Фосфор 9% мг

- Цинк 1 мг

- Магній 101 мг

Вітаміни:

- Вітамін Е 370 мг

- Вітамін С 770 мг

- Вітамін В1 120 мкг

- Вітамін В2 700 мкг

- Вітамін В6 120 мкг

- Вітамін РР 480 мкг

- Вітамін D3 550 МЕ

- Ніацинамід 150 мг

- Біотин 5000 мкг

Показання

Вітаміни ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" застосовуються для забезпечення оптимального рівня кальцію в організмі тварини, при переломах кісток, порушення фосфорно-кальцієвого обміну, з метою попередження або лікування артрозу, рахіту, остеодистрофії та інших подібних захворювань. У разі застосування продукту цуценятами - сприяє формуванню міцного скелета і зубів, здоровому розвитку організму в період годування і зростання.

У виробництві даної харчової добавки застосовуються природні інгредієнти, які дозволяють надати собаці природні джерела кальцію і фосфору. Даний препарат прекрасно підходить як для профілактичного, так і для курсового годування.

Вид фасування

240 гр. 120 таблеток

1000 гр. 500 таблеток

2000 гр. 1000 таблеток