Вітамінний комплекс для шерсті у котів з біотином

Артикул
200060
118 грн
Артикул
200060
- +
118 грн
- +

Опис

Одна з ознак здоров'я домашнього вихованця - красива, блискуча, доглянута шерсть. Для того щоб шерсть Не тільки виглядав, але і був здоровим, щоденний раціон тварин повинен включати в себе комплекс вітамінів і мінералів, в складі якого присутній біотин.

Розроблений і Вироблений компанією Vitomax вітамінно-мінеральний комплекс з біотином може бути використаний для доповнення раціону домашніх улюбленців як на постійній основі, так і курсами, наприклад, в процесі підготовки тварини до виставок.

Склад

У складі засобу відсутні штучні барвники, ароматизатори, консерванти. Повністю натуральне високоякісну сировину дає можливість виробляти продукт високого рівня, не здатний завдати шкоди тваринам.

Продукт знежирений, завдяки чому не прогоркает і не схильний до окислення. Використовуйте його для додавання в їжу короткошерстих і довгошерстих тварин, ослаблених котів, вихованців, які страждають ламкістю шерсті, її випаданням, сверблячкою. Зручна фасування 300/1000 таблеток в упаковці робить продукт комфортним в застосуванні. Зберігайте в закритій тарі.

Показання

Даний вітамінний препарат підходить для щоденного застосування. Його додають в корм котів в розрахунку 1 таблетка на 1 кг ваги тварини. Вагітним, годуючим, ослабленим вихованцям дозу слід збільшити вдвічі.

Результат застосування вітамінів помітний зовні:

- густа блискуча шерсть;

- зниження кількості випадних шерстинок;

- відсутність свербіння, лупи.

Красива шерсть - наочний показник здоров'я тварини. Препарат містить в складі всі необхідні для гармонійного розвитку організму вихованця компоненти - біотин, вітаміни групи В, екстракт підмаренника, корінь лопуха. Збагачений цими інгредієнтами щоденний раціон тварин повністю покриває дефіцит вітамінів і мінералів в організмі.

Вид фасування

150 гр. - 300 таблеток, 500 гр. - 1000 таблеток