Вітамінний комплекс бреверс з часником

Артикул
200046
116 грн
Артикул
200046
- +
116 грн
- +

Опис

Поліпшення імунітету домашніх тварин - першорядне завдання для будь-якого власника котів чи кішок. Убережіть улюбленців від захворювань, що виникають через шкідливий вплив факторів зовнішнього середовища, доповнивши їх раціон вітамінно-мінеральним високоенергетичним препаратом.

«Бреверс з часником для котів» підходить для постійного застосування, а також може бути використаний курсами. У складі - повний набір амінокислот, вітамінно-мінеральний коктейль, в якому - ніацинамід, таурин, біотин, вітаміни групи В, С.

Чому варто купити вітаміни Бреверс з часником для котів?

Передумови для початку приймання препарату можуть бути різними. До них легко віднести:

- поганий стан шерсті, шкірного покриву;

- знижений апетит;

- порушений обмін речовин;

- поява ендопаразитів.

Подарувати шерсті блиск і зміцнити її, поліпшити стан шкіри, позбутися від лупи, сверблячки - лише кілька причин почати додавати вітаміни в раціон вихованця.

Склад

У складі - рослинні й тваринні протеїни, ячмінно-солодовий екстракт, глюкоза, які надають добавці приємний смак. Такі вітаміни коти не відмовляться їсти. Екстракт часнику, включений до складу комплексу, є ефективним засобом профілактики ендопаразитів.

У препараті відсутні інгредієнти штучного походження - барвники, консерванти, ароматизатори. Комплекс абсолютно безпечний, не заподіє шкоди вихованцеві.

Показання

Розрахуйте дозування препарату - на 1 кг ваги тварини додають в їжу 1 таблетку препарату. Вагітним, годуючим, ослабленим улюбленцям дозу слід подвоїти. Зберігайте в щільно закритій тарі.

Вид фасування

150 гр. - 300 таблеток,

500 гр. - 1000 таблеток