Вітамінний комплекс бреверс для зубів та кісток котів з кальцієм та фосфором

Артикул
200084
116 грн
Артикул
200084
- +
116 грн
- +

Опис

Добавки у вигляді фосфору, кальцію повинні бути присутніми в раціоні кожного кота. Щоденна їжа, як правило, цих елементів містить недостатньо. Це обов'язкові компоненти, необхідні для правильного і гармонійного розвитку м'язово-кісткового скелета тварини і його зубів. Внесіть інгредієнти в корм вихованця додатково, скориставшись вітамінним комплексом Vitomax.

Вітамінний препарат ТМ Vitomax «Для зубів і кісток котів з кальцієм і фосфором» - це збалансований високоенергетичний засіб з основою з рослинних екстрактів і білків. У його складі немає штучних барвників, ароматизаторів. Також не включає консерванти. Для виробництва добавки використано натуральну сировину кращої якості.

У складі міститься:

- кальцій - 18%

- фосфор - 9%

- магній - 101 мг,

- цинк - 1 мг

- вітаміни групи В, а також Е, СМ, D3,

- ніацинамід.

Цього комплексу речовин досить для покриття мінерально-вітамінного дефіциту у котів і кішок.

Показання

Вітамінно-мінеральний комплекс для кісток і зубів котів - це ефективний дієвий засіб для:

- профілактики збоїв фосфорно-кальцієвого балансу;

- запобігання хворобам кістково-хрящового скелета тварин;

- стимуляції правильного гармонійного зростання у кошенят;

- покриття необхідного обсягу мінералів в організмі вагітних, годуючих, ослаблених кішок;

- лікування переломів і інших порушень цілісності кісток, хрящів.

Натуральний склад і приємний смак препарату стали причиною того, що тварини їдять корм з добавками з задоволенням. Це ефективний засіб для підтримки стану здоров'я вихованця на вищому рівні.

Для чого застосовують вітамінний комплекс Vitomax?

Періоду активного росту кошенят відповідає активний розвиток м'язів, що набагато випереджає зростання кісток. Ліквідувати дефіцит мінералів і вітамінів, допомогти гармонійному росту маленьких улюбленців, сформувати добре розвинений кістяк допоможе додавання в раціон малят кальцію і фосфору в правильно підібраному дозуванні. Розрахувати його допоможе ветеринар під час консультації та огляду тварини.

Не менш важливо доповнити кальцієво-фосфорної добавкою раціон вагітних і годуючих кішок. Це необхідно як матері, так і потомству. Вимивання кальцію в процесі годування кошенят може привести до виникнення серйозних захворювань дорослої тварини. Також препарат застосовують для додавання в їжу літніх тварин.

Вітаміни «Для зубів і кісток котів з кальцієм і фосфором» можуть бути використані в різних цілях - для профілактики, лікування захворювань, зміцнення організму, стимуляції росту.

Вид фасування

150 гр. - 300 таблеток,

500 гр. - 1000 таблеток