Шампунь-кондиціонер з алое для довго шерстних котів

Об`єм
200 мл
Артикул
VT-11400
70 грн
Об`єм
200 мл
Артикул
VT-11400
- +
70 грн
- +

Опис

За довгошерстими котами потрібен особливий догляд - важливо підібрати засіб, який добре вимивається. Фітошампунь від Vitomax відмінно підійде вашому вихованцеві. Це натуральний препарат 2 в 1 - шампунь і кондиціонер. Засіб чудово очищає довгу шерсть і легко змивається.

Фітошампунь володіє слабковираженим запахом, тому не дратує нюх тварини. Текстура м'яка, є антисептичні властивості.

Склад

Основним інгредієнтом препарату є алое. Екстракт сприяє видаленню відмерлих клітин і надлишкового шкірного сала, підтримує збалансований рівень рН.

Також до складу входять:

- фітоекстракти деревію

- полину

- ромашки й чебрецю

  Вони усувають неприємний запах з шерсті.

Показання

Протипаразитарний шампунь містить тільки натуральні компоненти, нешкідливі для котів. Це трави та масла, які зміцнюють шерстяний покрив, надаючи йому природний блиск. Шкіра тварини також піддається сприятливому впливу - засіб зволожує і знезаражує її, знімає роздратування.

Добре намочіть кота, перед нанесенням шампуню. Приділіть особливу увагу шерсті - оскільки вона довга, процес може зайняти більше часу. Масажними рухами нанесіть шампунь і втирайте його близько 3-5 хвилин.

Потім тварину необхідно вимити чистою водою, витерти рушником і відпустити сохнути. Після повного висихання рекомендується розчесати шерсть.

Залишок шампуню слід зберігати якомога далі від харчових продуктів, в темному місці при температурі від + 4° С до + 35 °С.