Празистан з ароматом м'яса для собак

120 грн
- +
120 грн
- +

Опис

Празистан - комбінований препарат, до складу якого входять пірантелу памоат та празіквантел. Дія препарату зумовлена дією вищезгаданих компонентів, які забезпечують широкий спектр антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і кішок.
Пірантелу памоат (група тетрагідропіримідинів) активний проти нематод (круглі гельмінти), впливає на їх холінергічні рецептори, що призводить до незворотного спастичного паралічу паразитів. Пірантелу памоат майже не всмоктується із кишківника і завдяки цьому пролонгується його антигельмінтна дія. Виводиться з організму переважно в незміненому вигляді (до 93%) з фекаліями.
Празіквантел – синтетична сполука похідна хіноліну. Він активний проти цестод (стьожкові гельмінти), підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м′язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод дорослих форм. Дослідження як in vitro, так і in vivo показали, що празіквантел викликає серйозне ураження оболонки паразита, призводячи до спазму та паралічу. Настає майже миттєва тонічна судома мускулатури паразита та швидка вакуолізація синцитіальної оболонки. Ця швидка судома викликана змінами у двовалентних катіонних потоках, зокрема кальцію.
Празіквантел добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті та досягає максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години. Його біодоступність складає біля 80%. Розподіляється в органах і тканинах тварини та зв'язується з білками крові. Виводиться з організму з сечею та у незначній кількості з фекаліями.

265 грн