Полівітамінний комплекс NATURE для котів з водорослями

Артикул
201470
54 грн
Артикул
201470
- +
54 грн
- +

Опис

Кожному власнику домашнього вихованця відомо - кішка буде здоровою, грайливою, повноцінно розвиненою, якщо в її раціоні присутні всі необхідні мінерали та вітаміни. Досягти такого балансу за допомогою звичайної домашньої їжі або навіть спеціально розроблених кормів практично неможливо. Організм тварини також не здатний виробляти життєво важливі компоненти самостійно. Вихід один - доповнити раціон тварини комплексом вітамін.

Полівітамінний комплекс Nature з водоростями для кішок включає ідеально збалансований склад вітамінів і мінеральних речовин, обов'язкових для правильного розвитку улюбленця і підтримки його організму в здоровому стані. Для отримання ефективного результату застосовуйте добавку відповідно до рекомендацій виробника.

Склад

У складі комплексу рослинні й тваринні білки, пивні дріжджі, часник, вітаміни (групи В, А, Е, С, D3), знежирене сухе молоко, сафлорова олія, глюкоза, фосфор, калій, стеарат кальцію, DL-меланін, ячмінно-солодовий екстракт.

Продукт поставляється в банці 50 гр/100 таблеток комплексу. Термін зберігання: 18 місяців з дня виробництва.

Показання

- запобігання дефіциту вітамінів, мінералів у котів;

- зміцнення імунітету;

- запобігання виникнення хвороб дихальної системи;

- оптимізація роботи репродуктивних органів;

- поліпшення стану шерсті й шкірного покриву.

Застосовувати курсами тривалістю 14-30 днів. При необхідності корекції дозування проконсультуватися з фахівцем.

Дозування

Розрахуйте дозу препарату для кожного вихованця окремо. На 4 кг ваги використовуйте 1 таблетку комплексу. Ослабленим вагітним, годуючим кішкам денну дозу збільшують удвічі.