Полівітамінний комплекс NATURE для котів з водорослями

Артикул
201470
52 грн
Артикул
201470
- +
52 грн
- +

Опис

Кожному власнику домашнього вихованця відомо - кішка буде здоровою, грайливою, повноцінно розвиненою, якщо в її раціоні присутні всі необхідні мінерали і вітаміни. Досягти такого балансу за допомогою звичайної домашньої їжі або навіть спеціально розроблених кормів практично неможливо. Організм тварини також не здатний виробляти життєво важливі компоненти самостійно. Вихід один - доповнити раціон тварини комплексом вітамін.

Полівітамінний комплекс Nature з водоростями для кішок включає ідеально збалансований склад вітамінів і мінеральних речовин, обов'язкових для правильного розвитку улюбленця і підтримки його організму в здоровому стані. Для отримання ефективного результату застосовуйте добавку відповідно до рекомендацій виробника.

Склад

У складі комплексу рослинні і тваринні білки, пивні дріжджі, часник, вітаміни (групи В, А, Е, С, D3), знежирене сухе молоко, сафлорова олія, глюкоза, фосфор, калій, стеарат кальцію, DL-меланін, ячмінно-солодовий екстракт.

Продукт поставляється в упаковці по 10 банок (50 гр / 100 таблеток комплексу в кожній). Годен і може бути використаний 18 місяців з дня виробництва.

Показання

- запобігання дефіциту вітамінів, мінералів у котів;

- зміцнення імунітету;

- попередження виникнення хвороб дихальної системи;

- оптимізація роботи репродуктивних органів;

- поліпшення стану шерсті і шкірного покриву.

Застосовувати курсами тривалістю 14-30 днів. При необхідності корекції дозування проконсультуватися з фахівцем.

Дозування

Розрахуйте дозу препарату для кожного вихованця окремо. На 4 кг ваги використовуйте 1 таблетку комплексу. Ослабленим вагітним, годуючим кішкам денну дозу збільшують удвічі.