Краплі VITOMAX PLATINUM для котів 4-8 кг

Артикул
500101
170 грн
Артикул
500101
- +
170 грн
- +

Опис

Зовнішні краплі Витамакс «Платинум» від паразитів для великих котів.

Ветеринарний препарат серії «Платинум» бренду Витамакс призначений для котів великих порід (вагою 4-8 кг). Краплі наносяться точково з метою профілактики або лікування зараженого паразитами вихованця.

Склад

Знищення різних видів шкідників (кліщів, екто- і ендопаразитів, шерстоедов, бліх і вошей всіх фаз розвитку) забезпечує комбінація двох діючих речовин:

- фіпронілу (100 мг на 1 мл);

- івермектіна (15 мг на 1 мл).

Fipronil - популярний синтетичний інсектицид антипаразитарного призначення. Його дія призводить до нервового паралічу кліщів і бліх. Застосування виключно зовнішнє. Змішання речовини з олійними сполуками (розчинниками) забезпечує поступове вивільнення діючих компонентів з крапель, зібраних в вовняних фолікулах.

Зверніть увагу! При комбінуванні компонентів з іншими фармакологічними засобами можливо тимчасове підвищення чутливості в області нанесення.

Ivermectin - лікувальну речовину протипаразитарного призначення. Ефективно бореться з личинками і зрілими нематодами. Діє на легкі і шлунково-кишкового тракту паразитів, включаючи вошей, яйця оводів всіх видів, кліщів саркоптоідного типу і комах сімейства Hippoboscidae.

Другий компонент провокує гальмування впливу гамма-аміномасляної кислоти через підвищений формування нейромедіаторів. Утруднюється передача імпульсів в нервових закінченнях паразитів. Викликаний параліч призводить до загибелі.

Івермектин відрізняється швидким проникненням і розподілом по клітинам тканин різних органів тварини. Повний паразітоцідного ефект досягається через 10-14 діб. Висновок препарату відбувається природним шляхом - з жовчю, молоком у матерів кішок і сечею.

Особливості застосування

Засіб Вітомакс «Платинум» призначене тільки для зовнішнього застосування. Основне призначення - профілактика і тривале лікування котів від кишкових нематодозів, дирофіляріозу (зараження личинками стадій L3 і L4 розвитку) і паразитів:

Коростяних кліщів (панцирних, збудниками нотоедроза, саркоптоза);

- ктеноцефалезнимі блохами;

- кліщами роду Демодекс і Іксодес.

Наносять краплі на важкодоступні при умовно ділянки шкірного покриву: холку і хребет. Профілактика передбачає одноразову обробку вихованця. Захисний ефект триває 45-60 днів. Потім здійснюють повторне нанесення крапель. При лікуванні демодекозу і корости кота обробляють 2-3 рази кожні 8-10 діб.

Переваги «Вітомакс» серії Platinum:

- тривалість ефекту;

- швидкодія;

- простота і безпека застосування.

Для зручності застосування краплі дозовані і розлиті по флаконах об'ємом 1 мл. Бульбашки вистачає на одну дорослу особину вагою в межах 4-8 кг.

Протипоказано використання препарату для тварин:

- хворих, з ослабленим імунітетом і виснаженим організмом;

- годуючих та вагітних кішок;

- кошенят молодше 12 тижнів;

- котів, чутливих до компонентів лікарського засобу.

Український виробник випускає краплі «Платинум» в зручних формах: флаконах з піпетками або ампулах-крапельницях. Додатково полімерні ємності упаковані в картонну коробку з описом складу та способу застосування препарату.

Вид фасування

пипетка - 4 шт. упаковка - 10 шт.