Краплі на холку VITOMAX PLATINUM для котів до 4 кг

Артикул
500100
135 грн
Артикул
500100
- +
135 грн
- +

Опис

Зовнішні антипаразитарні краплі Вітомакс «Платинум» для котів.

Ветеринарні краплі серії Platinum бренду Vitomax призначені котам з вагою понад 4 кг. Наносяться точково на шкіру вихованця. Інноваційний противопаразитарное засіб серії «Платинум» підходить для профілактики здорових і лікування уражених тварин. Комбінований склад дозволяє знищити вошей, кліщів, екто- і ендопаразитів, шерстоедов і бліх всіх фаз розвитку.

Хімічний склад

Діючі речовини рідини:

1. Івермектин - лікарський препарат, який вражає паразитів. Ivermectin робить згубний вплив на нематоди (клітини легенів і шлунково-кишкового тракту статевозрілих паразитів) і їх личинки. Ефект також поширюється на вошей, яйця оводів всіх видів, саркоптоідних кліщів і комах сімейства Hippoboscidae.

2. Фіпроніл (fipronil) - синтетичний інсектицид, популярний компонент проти паразитарну продукції. Паралізує шкідників.

В 1 мл крапель міститься 100 мг фіпронілу і 15 мг івермектіна. Останній компонент додатково провокує гальмування впливу гамма-аміномасляної кислоти на організми. Спровоковане посилення вироблення нейромедіатора призводить до швидкої загибелі паразитарних форм через нервовий паралічу.

Висока ефективність інсектициду фіпронілу для позбавлення вихованців від кліщів або бліх полягає в масляних добавках (розчинниках). Краплі збираються в фолікулах вовняного покриву і поступово вивільняються.

Важливо: при комбінуванні крапель зі сторонніми компонентами можливо тимчасове прояв підвищеної чутливості тварини в обробленому місці.

Особливості застосування

Зовнішні краплі Vitomax «Платинум» ефективно захищають тварин від зараження:

- ктеноцефалезнимі блохами;

- кліщами роду Демодекс і Іксодес;

- коростяних кліщів (панцирних, збудниками саркоптоза, нотоедроза).

Ветеринари призначають препарат при нематодозах кишечника або для захисту від дирофіляріозу (зараження личинками сімейства Dirofilaria immitis L3 і L4 фаз).

Тварина обробляється з урахуванням маси його тіла. Однією піпетки вистачає на дорослу особину вагою менше 4 кг.

Ліки наносять в важкодоступні для кота ділянки шкіри: на холку і вздовж хребта. Одноразова обробка вихованця захищає його від паразитарних організмів протягом 1,5-2 місяців. Для профілактики краплі використовують кожні 60 днів. При демодекозі і зараженням коростою необхідно нанесення крапель 2-3 рази через кожні 8-10 діб.

Комплекс Vitomax Platinum протипоказаний:

- хворим котам і вихованцям з ослабленим або виснаженим організмом;

- кошенятам віком до 12 тижнів;

- вихованцям з алергією на компоненти ліків;

- вагітним і кішкам під час лактозного вигодовування.

Переваги «Вітомакс»:

- ефективність;

- швидкість дії;

- простота і безпека використання;

- краще співвідношення ціни і якості.

Краплі упаковані в зручні ампули-крапельниці з полімерного матеріалу або флакони-піпетки об'ємом 0,5 мл (50 мг фіпронілу і 7,5 мг івермектіна). Для зручного транспортування ліки додатково упаковано в картонну коробку. На ній нанесена основна інформація про склад і дозуванні.

Вид фасування

пипетка - 4 шт. упаковка - 10 шт.

25 грн