Корм Песик для активних собак з куркою

Вага
10 кг
Форма випуску
крокет округлої форми з характерним запахом
Артикул
АА0009788
400 грн
Вага
10 кг
Форма випуску
крокет округлої форми з характерним запахом
Артикул
АА0009788
400 грн

Опис 

Сухий корм ТМ песик для дорослих активних собак з куріцей- складається з високоякісних інгредієнтів, склад поживних речовин і вітамінів повністю збалансований і ідеально підходить дорослим собакам різних порід для підтримки у відмінній фізичній формі. Ексклюзивна комбінація поживних речовин забезпечує повноцінне харчування і здоровий раціон, підходить, як для основного годування, так і для додаткового.

 

Комплекс вітамінів і мінералів сприяє зміцненню імунітету тваринного, тим самим збільшуючи опірність організму, як до захворювань, так і до негативного впливу зовнішнього середовища. Таурин (амінокислота) забезпечує гостроту зору і правильну роботу серця. Білок в поєднанні з вітамінами забезпечує організм енергією, необхідною для активного життя тварини. Вітамін Д зміцнює кістки і зуби; вітамін А покращує якість вовни і піклується про шкірному покриві; вітамін Е відповідає за репродуктивну функцію.

Склад 

Курка, пшениця, тваринний жир, вітамінно-мінеральний премікс, пивні дріжджі, гідролізований печінку, м'ясні субпродукти, антиоксидант «Термокса»

Рекомендації щодо годування:

Якщо раніше Ви не годували свого улюбленця сухим кормом, перехід на новий корм ТМ песик потрібно вводити поступово - в теченіе10 днів, починаючи з 20% від рекомендованої норми, доводячи поступово до 100%.

287 грн