Краплі на холку VITOMAX GOLD для дрібних та середніх собак

Артикул
ВСКС-0500
125 грн
Артикул
ВСКС-0500
125 грн

Опис

Vitomax Gold антипаразитні краплі на холку для дрібних і середніх собак

Під торговою маркою Vitomax випускається унікальна серія засобів Gold - інсектіцідноакаріцідних препаратів для собак. Представлена ​​упаковка призначена для дрібних і середніх порід. Гарантована висока ефективність і швидке проникнення діючої речовини (фентіон) в кров.

Засіб швидко ліквідує ектопаразитів (кліщів, набридливих бліх, шерстоедов і вошей), захищаючи вихованця від небезпечних захворювань. Інсектицид відрізняється широтою спектра дії і практичністю в застосуванні. Рідина з маслянистою текстурою легко наноситься і швидко проникає в кров. Колір суспензії варіюється від червонувато-коричневого до жовтуватого відтінку.

Склад

Склад і призначення препарату

За фармакологічними властивостями суспензія відноситься до таких груп препаратів:

- інсектицидною;

- ATCvet QP53;

- ектопаразітіцідним;

- репеллентарним (QP53AF07).

В 1 мл рідини міститься 200 мг фентіон. Решта - допоміжні компоненти (1,2- пропіленгліколь, ізопропанол і гліцерин).

Чинний компонент (фентіон) відноситься до інсектицидів тіофосфорорганіческой групи хімічних сполук. Ця речовина ліквідує паразитів шляхом блокування в синапсах ЦНС паразита особливого ферменту ацетилхолінестерази.

Через нездатність фентіон долати гематоенцефалічний бар'єр собак (теплокровних ссавців) в препарат додані і інші речовини для можливості зовнішнього застосування. Це забезпечує швидке всмоктування крапель в кров через дерму і загибель кровосисних паразитів.

Показання

Особливості застосування суспензії Gold

Краплі проти ектопаразитів «Вітомакс» призначені для профілактики захворювань і лікування собак, уражених:

- блохами сімейства Pulicidae;

- кліщами (включаючи особин іксодових видів);

- кровососущими вошами;

- шерстоедамі.

Засіб не приводить до резистентності (звикання) у паразитуючих форм. Також 4 доби після обробки собаку не потривожать і комарі. Купають і вигулюють вихованця вже через 4 години.

Для використання суспензії відрізають вузький кінчик піпетки і точково наносять краплі на шкіру вздовж хребта і на область холки. Дозування при зовнішньому застосуванні залежить від ваги тварини:

3-10 кг - 0,5 мл препарату (1 піпетка);

10-20 кг - 1 мл (2 флакони);

20-30 кг - 1,5 мл (3 ампули).

При дотриманні дозування захист триватиме 1 місяць. Наступну обробку проводять через 21-28 днів.

Робота із засобом потребують дотримання простих правил загальної гігієни (після обробки собаки руки миються з милом) і норм застосування ветеринарних препаратів. Тактильний контакт з домашнім улюбленцем дозволений на 4-у добу після процедури.

Протипоказання і застереження від виробника

Антипаразитні засіб протипоказано тваринам наступних груп:

- хворим і виснаженим;

- собакам з високою чутливістю (алергією) до компонентів препарату;

- молодим (цуценятам до 4-х місяців) і маленьким особинам (вагою до 3-х кг);

- вагітним собакам.

У чутливих вихованців після обробки посилюється хвилювання і більш активно виробляється слина. Симптоми проходять швидко і спонтанно.

Більш серйозні ознаки алергії: почервоніння, висипання і свербіж. У такому випадку рекомендується усувати ускладнення симптоматично. Рекомендований антидот - м-холіноблокатори (сульфат атропіну).

Виробник випускає краплі в зручних полімерних ампулах-крапельницях або флаконах-піпетках об'ємом 0,5 мл, упакованих в картонну коробку з інструкціями.

71 грн
321 грн