Краплі Sempero від бліх і кліщів для котів

216 грн
- +
216 грн
- +

Опис

Інсектоакарицидні котячі краплі - якісне сучасний засіб, який ефективно справляється з ектопаразитами на будь-якій стадії їх розвитку. Воно діє на основі двох дезінфікуючих речовин - фентіон і S-метопрен. Дана комбінація забезпечує тварині максимально «м'яке» лікування.

 

Фентіон характеризується сильним інсектоакарицидної дією на комах та інших переносників захворювань, але абсолютно безпечний для кішок в концентрації, передбаченої препаратом Sempero.
S-метопрен - високоякісний репелент, здатний знищити дорослих особин, а також личинок паразитів. Спектр дії охоплює не тільки тіло кішки - знищені будуть усі комахи, які просто знаходяться в будинку.
 

Склад

Основні діючі речовини крапель від кліщів і бліх Sempero:
- фентіон (Fenthion)
- S-метопрен (S-Methoprene)
Допоміжні речовини: Пропіленгліколь, ізопропіловий спирт, гліцерин.
Фентіон - речовина нового покоління. Має виражену інсектоакарицидної дію відносно комах, паразитуючих на собаках, включаючи кліщів, бліх, вошей, комарів.
S-метопрен - унікальне і безпечну речовину, яка не тільки захистить ваше тварина, а й подбає про ваш будинок в місцях проживання тварини. Сильний репелент вбиває як дорослі особини так і личинки кліщів, бліх, вошей і комарів протягом 30 діб.

Показання

Препарат Sempero рекомендований, коли кішка страждає від:
· - кліщів (іксодових, вушних, підшкірних);
· - бліх;
· - вошей, волосоїдів;
· - комарів, москітів.
Також засіб допомагає в лікуванні і профілактиці таких захворювань, як:
· - піропламоз;
· - дирофіляріоз;
· - лейшманіоз;
· - алергічний блошиний дерматит.
Ефективність крапель полягає в хорошій вологостійкості - якщо спокутувати вихованця, дія препарату не припиниться.
Засіб починає діяти вже через 4 години після нанесення. Термін його дії становить близько 30 діб. Даний інсектицид не викликає звикання, тому успішне лікування гарантовано.

25 грн