Краплі на холку VITOMAX PLATINUM для собак средних пород

Артикул
500201
170 грн
Артикул
500201
- +
170 грн
- +

Опис

Краплі Platinum ТМ «Вітомакс» для дорослих собак середня розміру

Інсектіцідноакаріцідное засіб Vitomax призначення для вихованців, чия вага варіюється в межах 4-10 кг. Інноваційний ветпрепарат наноситися точкові на шкіру собаки. Протіпаразітарне дію Речовини ефективного и при профілактичних заходах, и при терапії.

Склад і призначення

В 1 мл (ампули) кошти міститься:

- 100 мг Fipronil;

 - 15 мг Ivermectin.

Препарат «Вітомакс» серії «Платинум» призначають для терапії або профілактики:

 - зараження блохами Ctenocephalus canis;

 - кишкових нематодозів, нотоедроз, демодекса, отодектоза.

 - зараження кліщами: підшкірними (Demodecosis, Sarcoptoses), вушними (Otodectes cynotis) і іксодових;

 - дирофіляріозу (включаючи зараження личинками 3-й і 4-й стадій розвитку).

Комбінація дози фіпронілу з невеликою кількістю івермектіна забезпечує сильне комплексну дію, спрямоване на знищення дорослих особин (бліх, членистоногих класу Arachnida, вошей, шерстоедов) і личинок комах.

Дозування і особливості застосування

Для дорослої собаки вагою не більше 10 кг необхідно 1 мл суспензії (1 упаковка). Застосовують краплі зовнішньо шляхом точкового нанесення на важкодоступні для заліковування вихованцем ділянки: холку і хребет.

Однією обробки вистачає для захисту від ендо- та ектопаразитів протягом місяців. При корості або зараженні собаки демодекозом процедуру повторюють частіше (2-3 рази на місяць) з проміжком 8-10 діб. Для профілактики захворювань в подальшому обробку проводять кожні 45-60 днів.

Після проведення процедури необхідно ретельно вимити руки з милом.

Краплі не підходять домашнім улюбленцям порід коллі (в тому числі шотландської вівчарці і бобтейл) через генної мутації (Multiple Drug Resistence або MDR1). Дана особливість породи спричиняє підвищення чутливості організму до ліків. Дозволити обробку протипаразитарними краплями може тільки ветеринар.

Також препарат «Втамакс» протипоказаний:

 - хворим, виснаженим і ослабленим собакам;

 - вагітним і годуючим самкам;

 - чутливим до компонентів засобу вихованцям;

 - цуценятам віком молодше 12 тижнів.

Виробник випускає засіб в зручній для застосування упаковці - флаконах з полімерного матеріалу з піпеткою або ампулах-крапельницях. Розливається суспензія по 1 мл. Ворічная упаковка виготовлена ​​з картону і містить важливу інформацію про препарат (склад, дозування і показання до застосування).

У місці, де зберігається препарат, має бути темно, сухо і прохолодно (до + 30 ° С). Також краплі повинні залишатися недоступними для домашніх улюбленців, дітей і не контактувати з продуктами харчування.

Вид фасування

пипетка - 4 шт. упаковка - 10 шт.

71 грн
321 грн