Краплі на холку VITOMAX PLATINUM для собак великих порід

Артикул
500202
296 грн
Артикул
500202
- +
296 грн
- +

Опис

Краплі «Вітомакс» Platinum для захисту дрібних собак від паразитів

Інсектіцідноакаріцідний препарат розроблено спеціально для собак невеликого розміру (малих і карликових порід) і не важче 4 кг. Суспензія відноситься до групи засобів точкового нанесення. Лінійка проти паразитарних крапель «Платинум» призначена для лікування або профілактики зараження.

Комбінація сильнодіючих активних речовин дозволяє знищувати паразитуючих комах на різних фазах розвитку.

Склад, призначення і дозування

Суспензія являє собою комбінацію двох діючих речовин:

- івермектіна (15 мг / мл);

- фіпронілу (100 мг / мл).

Таке поєднання забезпечує сильну і тривалу захист собаки від ендо- та ектопаразитів всіх фаз розвитку. Розроблені фахівцями краплі застосовують зовнішньо шляхом крапельного нанесення на шкірний покрив.

Додатковий плюс - безпека використання препарату. Речовини гіпоалергенні і не призводять до побічних ефектів.

Призначення препарату серії «Платинум»:

Терапія і профілактика захворювань, викликаних паразитами (кліщами: підшкірними (Demodecosis, Sarcoptoses), вушними (Otodectes cynotis) і іксодових), блохами Ctenocephalus canis і личинками паразитуючих комах.

Попередження дирофіляріозу і кишкових нематодозів.

Для великих тварин (до 30 кг) кожна обробка зажадає використання 1 крапельниці об'ємом 2 мл.

Особливості застосування та зберігання

Наносять суспензію точково на ділянки, недоступні собаці для заліковування (холку і хребет). Тому виробник випускає препарат в зручних ємностях з наконечником-піпеткою.

Тривалість захисту від екто- і ендопаразитів становить від 1,5 до 2-х місяців після обробки. Повторні профілактичні процедури кожні 45-60 днів попередять можливі захворювання.

Демодекоз або короста зажадають більш частих маніпуляцій. Собаку обробляють 2-3 рази на місяць через кожні 8-10 діб.

Застосування інсектициду протипоказано тваринам:

- хворим;

- вагітним і годуючим самкам;

- виснаженим і ослабленим;

- цуценятам віком менше 12 тижнів.

Також краплі не підійдуть чутливим до компонентів препарату тваринам. До них відносять і підвиди порід коллі (в їх числі шотландська вівчарка і бобтейл). Причиною заборони є генна мутація породистих псів (ген Multiple Drug Resistence або MDR1). Ця особливість призводить до високої чутливості тварин до ліків. Застосування препарату обговорюється з ветеринаром.

Ампули з полімерного матеріалу по 2 мл розфасовані по картонним упакуванням з інструкцією із застосування ліків. Практичний капсульний формат крапель спрощує процедуру обробки вихованця.

Рекомендується зберігати суспензію в неушкоджених фабричних упаковках в захищеному від ультрафіолету, сухому і недоступному для тварин і дітей місці. Поряд не повинні бути присутніми продукти харчування або корм, а температура не перевищує + 30 ° С.

Вид фасування

пипетка - 4 шт. упаковка - 10 шт.