Краплі Комфортis для кошенят та цуценят вагою 1,5-4 кг

Об`єм
0,5 мл
Форма випуску
Полімерні піпетки
Артикул
АА0017814
Кількість в упаковці
5 шт.
59 грн
Об`єм
0,5 мл
Форма випуску
Полімерні піпетки
Артикул
АА0017814
Кількість в упаковці
5 шт.
- +
59 грн
- +

Опис 

Фармакологічні властивості препарату обумовлені властивостями діючих речовин.
Фіпроніл має контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл поширюється по шкірі і шерсті тварин від місця нанесення препарату до периферійних зон. Фіпроніл кумулируется в епідермісі, волосяних цибулинах і жирових залоз тварин, створюючи ефект «резервуара», що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Поступове вивільнення діючої речовини забезпечує тривалу дію препарату.

 

Піріпроксіфен - аналог ювенільного гормону, який регулює ріст і розвиток комах, в т.ч. бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу розвитку комах: яйця, личинки, лялечки, імаго.
Після точкового нанесення препарату активні компоненти кумулюються в волосяних цибулинах і жирових залоз тіла тварини, практично не всмоктуючись в системний кровотік і надає тривалий контактна інсектоакарицидної дії.

Склад 

1 мл препарату містить діючі речовини:
фіпроніл - 100 мг,
піріпроксіфен - 20 мг.
Допоміжні речовини: ПЕГ-400, ізопропіловий спирт, кислота лимонна, N метилпіролідон.

Спосіб застосування

Виймають піпетку з одноразовою дозою і тримаючи вертикально, відламують наконечник, таким чином підготувавши препарат до подальшого застосування.
Розділяють шерсть тварини і наносять препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї або в кілька точок вздовж хребта, щоб тварина не змогла злизати препарат.

265 грн