Краплі Комфортis для собак та котів вагою 4-10 кг

Об`єм
1,0 мл
Форма випуску
Полімерні піпетки
Кількість в упаковці
5 шт.
82 грн
Об`єм
1,0 мл
Форма випуску
Полімерні піпетки
Кількість в упаковці
5 шт.
- +
82 грн
- +

Опис

Препарат відноситься до групи інсектоакарицидних препаратів для зовнішнього застосування. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин.
Фіпроніл має контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл поширюється по шкірі й шерсті тварин від місця нанесення препарату до периферійних зон. Фіпроніл кумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах та жирових залозах тварини, створюючи ефект «резервуару», що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Поступове вивільнення діючої речовини забезпечує тривалу дію препарату.

 

Пірипроксифен – аналог ювенільного гормону, який регулює ріст й розвиток комах, у т.ч. бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу розвитку комах: яйця, личинки, лялечки, імаго.

Після точкового нанесення препарату активні компоненти кумулюються в волосяних цибулинах і жирових залозах тіла тварини, практично не всмоктуючись у системний кровоток і виявляє тривалу контактну інсектоакарицидну дію.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

фіпроніл – 100 мг,

пірипроксифен – 20 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, ізопропіловий спирт, кислота лимонна, N-метилпіролідон

Спосіб застосування

Виймають піпетку з однократною дозою і тримаючи вертикально, відламують накінечник, таким чином підготувавши препарат до подальшого застосування.

Розділяють шерсть тварини і наносять препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї або в декілька точок вздовж хребта, щоб тварина не змогла злизати препарат.

265 грн