Фітошампунь-кондиціонер з алое для довгошорстних собак

Артикул
VT-11700
69 грн
Артикул
VT-11700
- +
69 грн
- +

Опис

Фітошампунь ТМ Vitomax - натуральний шампунь-кондиціонер для довгошерстих собак на основі екстрактів рослин, корисних для шкіри й шерсті. Має протипаразитарний ефект. Фітошампунь складається виключно з натуральних і природних компонентів, які позитивно впливають на шерсть і шкіру домашньої тварини. Трави та масла, що входять до його складу, крім зміцнення і відновлення шерстяного покриву, зволожують і загоюють шкіру, усувають запальні реакції, пом'якшують і живлять шерсть, збагачуючи її необхідними вітамінами та підвищуючи захисні сили організму. Алое сприяє кращому видаленню відмерлих клітин епідермісу і надмірності шкірного сала, в якому розмножуються бактерії та викликають неприємний запах, а також сприяє підтримці збалансованого рівня рН. Фітошампунь ТМ Vitomax має м'яку структуру, надаючи яскраво виражену антисептичну і заспокійливу дію, маючи при цьому власний слабкий запах, який не дратує нюх тварини. Не викликає роздратування очей.

Склад

До складу шампуню входять:

- фіто екстракти трав і відварів деревію

- алое

- полину

- чистотілу

- ромашки

- череди й чебрецю.

Показання

Застосування: перед застосуванням шампуню ТМ Vitomax необхідно повністю намочити собаку. На шерсть наноситься шампунь і втирається протягом 3-5 хвилин. Після цього необхідно ретельно промити шерсть вихованця чистою водою, витерти рушником, дати висохнути, розчесати.

Тільки для зовнішнього застосування

Зберігання: зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від + 4° до + 35 °С.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.