Фітошампунь для цуценят з антипаразитарним ефектом

Артикул
VT-11600
76 грн
Артикул
VT-11600
- +
76 грн
- +

Опис

Фіто шампуньТМ Vitomax - натуральний шампунь для цуценят на основі екстрактів рослин, корисних для шерсті й шкіри. Даний шампунь володіє антипаразитарними властивостями, захищаючи маленького вихованця від ендопаразитів.

Фітошампунь складається виключно з натуральних і природних компонентів, що має позитивний вплив на шерстяний і шкірний покриви цуценят. Вхідні в його склад трави та масла, крім зміцнення і відновлення вовняного покриву, зволожують і загоюють шкіру, усувають запальні реакції, пом'якшують і живлять шерсть, збагачуючи її необхідними вітамінами та підвищуючи захисні сили організму.

Склад

До складу шампуню входять фіто екстракти трав сухоцвіту, липи, полину, чистотілу, ромашки, череди й чебрецю.

Показання

Застосування: перед застосуванням шампуню ТМ Vitomax необхідно повністю намочити цуценя. На шерсть наноситься шампунь і втирається протягом 3-5 хвилин. Після цього необхідно ретельно промити шерсть вихованця чистою водою, витерти рушником, дати висохнути, розчесати.

Тільки для зовнішнього застосування

Зберігання: зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від + 4°С до + 35°С.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.