Еко-спрей VITOMAX проти бліх та кліщів для котів

Артикул
300324
115 грн
Артикул
300324
- +
115 грн
- +

Опис

Кот постійно свербить, його сон став неспокійним? Це перша ознака наявності паразитів. Використання спеціального аерозолю допоможе вивести бліх і кліщів максимально швидко.

Еко-спрей від Vitomax має м'яку дію - він позбавлений різкого запаху, тому котяче нюх не страждає. Сама рідина має ніжно-зелений колір, швидко вбирається.

Склад

Основними інгредієнтами кошти виступають натуральні компоненти. Це масла:

- м'яти;

- лимона;

- полину.

Масляна композиція добре відлякує ектопаразитів. Крім того, вона сприяє поліпшенню стану шкіри і волосяного покриву, підвищенню захисних реакцій організму. Тварина перестане страждати від сверблячки, подразнень.

Показання

Спрей можна використовувати для лікування або в профілактичних цілях. Їм рекомендується обробити вихованця перед вуличної прогулянкою, дачним відпочинком. Також бажано обприскати засобом місця, де часто буває кіт - лежанку, підстилку, котячий будиночок, когтеточку.

Еко-спрей розпорошується з відстані 20-30 см. При цьому треба піднімати шерсть проти росту, щоб нанести препарат безпосередньо на шкіру і підстава вовни.

Обробка починається з хвоста у напрямку до голови. Обробити потрібно все, включаючи:

- живіт;
- пах;
- лапи.

Після процедури шерсть буде трохи вологою. Використовуючи рукавички і гребінець, пройдіться по вовняному покриву, щоб нанесена рідина розподілилася рівномірно.

Обробляйте голову максимально акуратно. Нанесіть засіб на свої рукавички, після чого змастити їм морду свого улюбленця.

Сушити шерсть феном забороняється - тварина повинна обсохнути самостійно.

Рекомендації

Після процедури стежте за тим, щоб кішка не облизувала себе. Також до неї протягом декількох годин не можна підпускати інших тварин, дітей.

Закінчивши обробку, вимийте руки з милом. А ось кішку не можна купати 3 дні до і після лікування. Повторну процедуру можна провести через 2 тижні.

Аерозоль не підходить кошенятам молодше 12 тижнів.

Вид фасування - 150 мл

25 грн