Еко-нашийник VITOMAX проти бліх та кліщів для великих собак

Артикул
300305
76 грн
Артикул
300305
- +
76 грн
- +

Опис

ЕКО нашийник для собак є полімерну стрічку світло-зеленого кольору зі специфічним запахом екстрактів рослинних компонентів. Нашийник ЕКО - противопаразитарное, гігієнічний засіб для профілактики і знищення бліх, кліщів і інших ектопаразитів у собак, який містить тільки природні компоненти (композицію масел). Постійне виділення природних репелентів з м'якої фактури ошийника забезпечує захист тварини від паразитів протягом 3-х місяців. Нашийники запобігають повторне зараження собаки такими паразитами, як блохи, кліщі й інші, створюючи захисний бар'єр. Застосування виключно натуральних інгредієнтів, ретельно підібраних і збалансованих в складі робочої речовини, не завдають шкоди собаці, надаючи при цьому потужний вплив на паразитів.

Склад

- поліхлорвініл;

масла:

- м'яти,

- кориці,

- лимона,

- гвоздики,

- полину;

- ванілін,

- ізопропілмірістам.

Показання

Крім цього, нашийник має виражену гігієнічні дію: знімає свербіж, подразнення шкіри, покращує загальний стан вовняного покриву та шкіри.

Довжина нашийника - 65 см.

Еко-нашийник Vitomax - 100% гарантований захист.

Термін придатності та умови зберігання: Зберігати в окремому від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці при температурі від 2 ° до 25 ° С.

Термін придатності в запечатаному вигляді - 2 роки від дати виробництва.

Термін використання нашийника після розкриття упаковки - 3 місяці

Вид фасування

упаковка - 12 шт упаковка - 96 шт

265 грн