Про компанію

Доброго дня !

Ви тут, значить зацікавлені нашою продукцією. Ми цьому раді!

Хто Ми, що за сайт і продукція - розповімо тут.

І так, Ми - це власники вихованців, які об'єдналися, щоб створити доступні і якісні продукти для улюблених вихованців. В нашій команді ветеринарні лікарі, дієтологи, маркетологи і просто ті люди, які люблять тварин.
Результат нашої роботи Ви ознайомитеся на цьому сайті.

Наші Принципи

- Створювати доступні і якісні товари для наших улюбленців.

- Натуральні інгредієнти в складі продукції.

- Безперервний розвиток.

Наша місія

Зробити життя наших вихованців краще, а життя господарів комфортніше!
При створення продуктів орієнтуємося на якість і доступність для наших клієнтів. Ми не хочемо, щоб наш покупець платив за дорогу упаковку або хитрий маркетинг. Наша команда вибирає якісні і натуральні компоненти для вихованців.

Весь асортимент - це те, чим використовуємося самі, наші друзі, головне - це те, що вибрали наші улюбленці. Постійне вдосконалення і розширення асортименту робить сайт «живим», тут щоразу буде щось нове.

Сподіваємося, що Ви станете нашими клієнтами, а головне друзями!
 

Наша продукція

ТМ Песик І Котик - це виробник якісних і доступних зоотоварів. Якість і доступність наших товарів - головні пріоритети компанії. Щоб дотримуватися цих принципів і контролювати якість, технологи ретельно перевіряють всі етапи виробництва.
Саме з цього вихованці так люблять нашу продукцію.
 
Наша компанія випускає наступні зоотовари:

- Корм ​​та ласощі для собак, котів, гризунів і папуг
- Аксесуари та амуніцію для улюблених вихованців
- М'які спальні місця, будиночки і кігтеточки
- Наповнювачі та туалети
- Миски різного типу і розміру
- Шампуні для кішок і собак
- Таблички.

 

 ТМ Котик зоотовари та корма для котів

Під торговою маркою Котик випускаються корми, ласощі, все для домашнього затишку, утримання та догляду вашого улюбленця. Наша продукція відрізняється високою якістю і низькою ціною .Ми виробляємо якісні корми для наших улюбленців складу яких входять тільки свіжі і натуральні продукти. Приготування корму проходить під контролем професіоналів, які так само маю чотириногих друзів і піклуються про них. Ми пропонує тільки те, що використовуємо самі. Для котиків так само ми пропонуємо найніжніші паштети, який не залишить байдужим ні муркотливу кішечку, ні темпераментного кота.

Зверніть увагу на будиночки і кІгтеточки для своїх вусатих друзів, різноманітність форм і кольорів для всіх розмірів котиків від самих маленьких до великих котиків.

ТМ Песик – зоотовари та корми для собак

Наша ТМ Песик випускає якісні сухі і вологі корми, натуральні ласощі, амуніцію і все необхідне для цуценят і дорослих собак. Ми виготовляємо якісну амуніцію, яка підійде для всіх порід і розмірів собак. Наша амуніція підходить для щоденних прогулянок і для дресирування. Якісні матеріали створять улюбленцю комфортні умови для прогулянки і принесуть море задоволення і радості.

 Широкий вибір кормів, на будь-який смак і для самих вибагливих. Сухий корм ТМ Песик приготовлені з любов'ю і турботою про чотириногих друзів. У їх складі тільки якісні і натуральні продукти, які сприяють зміцненню імунітету, гостроту зору і правильну роботу серця, а цуценятам забезпечить енергію в період інтенсивного роста.А натуральні ласощі не залишаться без уваги вашого вихованця і зміцнять зубки, очистять ротову порожнину і подарують користь і прикрасять дозвілля песика.

 

ТМ Стриб і Скок

Маленькі друзі - для вас теж дещо є!
З кожним днем ​​стає все більш актуальною заводити всіляких гризунів: хом'яків, декоративних кроликів, морських свинок, шиншил і цьому є своє пояснення. Дивовижні звірятка приносять кожен день дозу розчулення і радості кожному члену сім'ї. Наша команда так само хоче подарувати радість малюкам. Шлях до їх серця лежить через шлунок. На цей випадок у нас повно ласощів для папуг, гризунів і кроликів. Ми вибираємо тільки натуральне і якісне сіно, цільне зерно, солодкі фрукти і соковиті овочі. Ваш улюбленець не залишиться байдужим і вдячний Вам.