Новини

Незабаром весна!

18.12.18

Скоро весна!

Початок сезону активного відпочинку на природі зі своїми улюбленцями.
Це час, коли ми починаємо частіше вибиратися в ліс, на озеро або річку, розташовані поблизу парки взявши з собою чотирилапих друзів.
Що б відпочинок залишив тільки приємні спогади, потрібно не забути потурбуватися про захист вихованця від прокинулися після зимової сплячки бліх і кліщів. Сформованими незалежно від дискомфорту є також переносниками небезпечних захворювань.
Щоб Ваше спільне проведення часу заповнилося тільки приємними моментами, ми випустили серію інсектицидних препаратів ТМ Песик і ТМ Котик, в неї увійшли:
- інсектицидний нашийник ТМ Песик
- інсектицидний нашийник ТМ Котик
- Інсектицидні краплі ТМ Песик
- Інсектицидні краплі ТМ Котик
- інсектицидний спрей.

Краплі ТМ Песик і ТМ Котик

Ми випустили інсектицидні краплі ТМ Песик і ТМ Котик, які дуже зручні і ефективні у використанні. Вміст піпетки наноситься на холку тваринного і через добу вже розподіляється по всьому тілу вихованця.
Краплі ТМ Песик і ТМ Котик забезпечують захист Вашого улюбленця від кліщів один місяць, а від бліх на три місяці.

Нашийники ТМ Песик і ТМ Котик

Антиблошиний нашийники для собак ТМ Песик і для котів ТМ Котик захищатимуть вашого вихованця від бліх, кліщів і вошей до трьох місяців. Для більш ефективного використання ми зробили інсектицидні нашийники ТМ Песик трьох розмірах 35см, 45см і 70см.
Коти хоч і рідко виходять на вулицю, але так само знаходяться в групі ризику. Ви можете принести бліх або кліщів з вулиці на одязі або взуття. Що б убезпечити ваших хвостиків ми випустили антиблошиний нашийник ТМ Котик.

Інсектицидний спрей

Якщо перед прогулянкою Вам потрібно посилити захист тваринного, то вам допоможе антиблошиний спрей ТМ Песик, він може посилити дію вже має на тварині нашийника або нанесених крапель.
Рекомендуємо використовувати інсектицидний спрей ТМ Песик для обробки від бліх, кліщів і вошей м'яких місць, будиночків і підстилки.