Новини

01.07.2020

Шлях до серця кота лежить через смачний і корисний обід, який максимально відображує його природний раціон харчування.

Формула Premium Котик відповідає всім критеріям природного раціону харчування котів і містить багато різноманітних свіжих м'ясних інгредієнтів (включаючи м'ясо індички, курча, кролика, вирощених на "вільному вигулі"). Корм збагачений усіма необхідними вітамінами і мінералами, комплексом Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри і блискучої шерсті.

03.06.2020

Ручна робота
Натуральні матеріали
Яскраві кольори
Унікальний дизайн
І маса задоволення улюбленця від усього цього!

Зовсім скоро нові іграшки на нашому сайті.

05.04.2020

Блохи, кліщі, комахи загрожують комфорту та здоров'ю не лише собак, але й котиків.

Прогулянки на вулиці або просто занесення паразитів додому кимось стороннім зазвичай мають дуже неприємні наслідки.
Радимо пам'ятати про профілактику та використовувати спеціальні нашийники, краплі та спреї.

02.03.2020

Нарешті ми готові презентувати цілком оновлену версію сайту Котик і Песик.
Головна новина: тепер ви маєте змогу не просто переглянути усі товари в наявності та найближчі локації, де їх можна придбати оффлайн.

На нашому сайті доступна опція ОНЛАЙН-ПОКУПКИ!

Лише один клік – і корм, шампунь та засоби від паразитів готови відправитися до вашого відділення Нової Пошти.

Тож, ласкаво просимо у гості до нашого сайту;)

01.02.2020

І якщо в Нео вибір був дуже сумнівний, поживні кормові добавки з вітамінами та мікроелементами для котиків та песиків – дійсно важлива річ

15.11.2019

Який він? Чи втримається ваш котик? Як проходять будні котиків, котрі обідають premium кормом? 

05.10.2019

Відповідь на питання чи може собака застудиться простий. Як будь-який живий організм, собака схильна до переохолодження, вірусів і бактерій. Звісно самому в домашніх умови ставити діагноз своєму вихованцеві не варто. При явних ознаках нездужання, краще відразу звернутися за допомогою до ветеринарної клініки. Адже дуже багато симптомів схожих з застудою насправді можуть виявитись небезпечним вірусним захворюванням. А в таких випадках втрата часу може призвести до сумного результату.

15.09.2019

Котячі мітки з'явилися як спосіб комунікації між кішками, що живуть в природі.

Кішки - територіальні тварини і, залишаючи свій специфічний запах, таким чином вони заявляють права на територію.

Вважається, що за допомогою міток кішки дають зрозуміти іншим кішкам, що вони тут були. Причому за інтенсивністю запаху мітки кішки можуть визначати, як давно по території проходив суперник.

Запахи відіграють настільки значну роль в житті кішок, що у них існує навіть особливий орган - орган Якобсона. Цей орган знаходиться на верхньому піднебінні, за передніми різцями, і за допомогою порожнин з'єднується з порожниною носа. Коли кішка знайомиться з запахом за допомогою органу Якобсона, вона злегка піднімає верхню губу і відкриває рот, через що її мордочка набуває забавне вираз, ніби кішці не подобається запах. насправді вона його вивчає.

05.09.2019

При детальному розборі складу в багатьох супер преміальних кормах відсутні барвники, але консерванти є практично скрізь. У дорогих кормах використовують натуральні ароматизатори (бульйони). І є ще антиоксиданти. Тепер розберемо ці добавки докладніше.

Антиоксиданти (антиокислювачі)

Ці речовини перешкоджають процесу окислення. Зазвичай під окисленням мається на увазі утворення  реактивних форм кисню (РФК) - в них входять вільні радикали і пероксиди. Вони можуть викликати пошкодження клітинних компонентів - білків, ліпідів, ДНК. Для організму людини або тварини це може спричинити  розвиток  захворювань, в тому числі онкологічних, а для харчових продуктів - псуванням.

15.08.2019

Як легко викупати собаку: поради господарям   
Догляд за улюбленою собакою обов'язково включає миття лап після кожної прогулянки, а також періодичний «банний день». Як зробити з купання приємну процедуру, а не робити кожен раз бойовика з комедією для господаря та собачки?

Готуємося до купання

Для того, щоб собака дозволив себе вимити, потрібно заздалегідь ретельно підготувати все необхідне для банних процедур:

05.08.2019

Чесно кажучи, практично уся їжа для котів і собак, яку випускають спеціалізовані корпорації, є справжніми ласощами для наших чотириногих друзів. Змусити собаку або кота з'їсти щось несмачне просто неможливо, тому дбайливі хазяї старанно вибирають найкорисніші і апетитніші корми для тварин. Але існують дійсно ексклюзивні смаколики, якими годувати постійно вашого вихованця незручно (та й не треба), але іноді можна просто побалувати.

Що відноситься до ласощів для собак і кішок

Виробники кормів для тварин давно випускають різні продукти, які часто імітують звичну їжу собачок та кішечок, але містять значно більше корисних і поживних речовин:

25.07.2019

Про купання котів складені цілі збірки історій, анекдотів та веселих відео, це дійсно незабутній процес - як для вас, так і для вашого чотириногого друга.

Навіщо і як часто потрібно мити тварин

Проте, купати наших улюбленців необхідно, а частота цієї процедури залежить від декількох чинників:

  • Кішки, які не бувають на вулиці та мають коротку шерсть, можуть митися раз на півроку, для гігієни досить правильного вичісування. На літній період обов'язково заплануйте купання вашого мурлычки - в цей період у кішечок буває линька, тому водні процедури будуть доречні;