Новини

Купання у водоймах

14.08.20

Як прекрасно влітку у вихідні виїхати на природу, засмагати й купатися! Удвічі приємніше, коли за компанію чотирилапий друг. Щоб купання не перетворилося із задоволення в небезпечну пригоду слід дотримуватися певних правил поведінки купання собаки в водоймах:

📌Собакам не можна довго перебувати на сонці та в спеку бажано рухатися по мінімуму. Щоб уникнути теплових або сонячних ударів рекомендується вести собаку купатися або вранці, або ввечері. В крайньому разі, хоча б розміститеся в тіні.

📌Не рекомендується купати собаку в басейні. Хлорована вода викликає роздратування шкіри і очей. А якщо вихованець наковтається води, то це буде небезпечно ще й для шлунка.

📌Для купання собаки не підходять водойми з крутими берегами та швидкими течіями. Також обходьте озера і ставки зі стоячою водою. Водоплавні птахи заносять туди різних паразитів, створюючи сприятливе середовище для бактерій.

📌Ідеальний варіант для купання собаки — море або океан. Але тут можна купати собаку тільки під час повного штилю.

📌Після плавання, особливо в морі, собаку потрібно сполоснути прісною водою. Це допоможе уникнути чухання і роздратування. Після того як собака купалася в річці або озері, прийшовши додому потрібно щоб вона прийняла теплий душ. Також слід протерти собаці вуха, видаливши залишки води і піску, що потрапили у вуха під час ігор і купання.

📌Звичайно, не потрібно купати собаку в місцях, де багато людей. Надувні круги, матраци, а також човни, катамарани, гідроцикли, особливо рибальські мережі ... Слідкуйте щоб ваша собака плавала якомога далі від усього цього.

📌Як тільки собака увійшла в воду — не зводьте з неї очей. Навіть якщо вона доросла і розумна, навіть якщо ви знаєте, що вона прекрасно плаває, будьте уважні!

📌Беріть з собою питну воду і не давайте тварині пити воду з водоймища. Тоді ви будете впевнені в тому, що після відпочинку вам не доведеться лікувати розлад шлунку у вихованця.