Корм Песик зі смаком курки для дорослих собак

Вага
10 кг
Форма випуску
Гранулы округлой формы с характерным запахом.
Артикул
АА0008479
400 грн
Вага
10 кг
Форма випуску
Гранулы округлой формы с характерным запахом.
Артикул
АА0008479
400 грн
Нет в наличии

Опис 

Сухий корм ТМ Песик складається з високоякісних інгредієнтів, поживних речовин і вітамін. Повністю збалансований корм підходить як основний і додатковий раціон, який підходить для всіх порід і розмірів собак. Корм забезпечує вашого вихованця всіма необхідними поживними речовинами, мінералами і вітамінами для підтримки відмінної фізичної форми і здоров'я.

 

Правильно підібрані інгредієнти сприяють зміцненню імунітету улюбленця, тим самим забезпечують організму захист від захворювань і негативного впливу зовнішнього середовища. Таурин, який входить до складу корму, забезпечує гостроту зору і правильну роботу серця. Білок в поєднанні з вітамінами дарує організму енергію, необхідну для активного життя собак. Вітамін D зміцнює кістки і зуби, вітамін А покращує якість шерсті і піклується про шкірному покриві, вітамін Е відповідає за репродуктивну функцію собаки. Така комбінація поживних речовин забезпечує чотириногого друга повноцінне і здорове харчування.

Склад

Пшениця, борошно з курки, тваринний жир, вітамінно-мінеральний премікс, пивні дріжджі, гідролізований печінку, м'ясні субпродукти, антиоксидант «Термокса».

Харчова цінність

Білок 18%, жир 5%, зола 6%, клітковина 5%, вода 9,2%, кальцій 1,2%, фосфор 1%, магній 0,09%, таурин 0,1% /, вітамін А, Вітамін D , Вітамін Е, мідь, селен.

287 грн