Корм Песик для цуценят

Вага
10 кг
Форма випуску
Гранулы округлой формы с характерным запахом.
Артикул
АА0008478
400 грн
Вага
10 кг
Форма випуску
Гранулы округлой формы с характерным запахом.
Артикул
АА0008478
- +
400 грн
- +

Опис 

Сухий корм для цуценят ТМ Песик складається з високоякісних інгредієнтів, поживних речовин і вітамін. Висока калорійність забезпечить цуценя енергією в період інтенсивного росту. Правильно підібрані інгредієнти сприяють зміцненню імунітету улюбленця, тим самим забезпечують організму захист від захворювань і негативного впливу зовнішнього середовища.

 

Таурин, який входить до складу корму, забезпечує гостроту зору і правильну роботу серця. Білок в поєднанні з вітамінами дарує організму енергію, необхідну для активного життя цуценя. Вітамін D зміцнює кістки і зуби, вітамін А покращує якість вовни і піклується про шкірному покриві, вітамін Е відповідає за репродуктивну функцію собак. Така комбінація поживних речовин забезпечує чотириногого друга повноцінне і здорове харчування.

Склад

Пшениця, борошно з курки, тваринний жир, вітамінно-мінеральний премікс, пивні дріжджі, гідролізований печінку, м'ясні субпродукти, антиоксидант «Термокса».

Харчова цінність

Білок 22%, жир 8%, Зола 5%, клітковина 4%, вода 9,2%, кальцій 1,2%, фосфор 1%, магній 0,09%, таурин 0,1%, вітамін А, вітамін D, вітамін Е, мідь, селен.

287 грн