Корм Стриб і Скок Різноманітність Трав для папуг усіх видів

Вага
500 г
17 грн
Вага
500 г
- +
17 грн
- +

Опис 

Корм стриб і Скок Різноманітність Трав - корм для середніх і хвилястих папуг. Один з найпопулярніших видів корму, який поєднав у собі високу якість відбіркового зерна і ціну, доступну кожному. Група цих вітамінізованих кормів розроблена спеціалістами, які мають величезний досвід з розведення і утримання папуг.

 

Просо, що є основною складовою цього корму, вирощене на екологічно безпечних територіях Півдня України, під час дозрівання якого не застосовуються пестициди. Біологічно активні добавки, присутні в кормі, попереджають ожиріння, покращують обмін речовин і самопочуття, грайливість, а отже схильність до розмови. Сульфати задовільняють потребу організму в такому важливому елементі, як сірка, що добре впливає на стан шкіри і пір'я.

Склад

Просо червоне і жовте, овес, канаркове насіння, насіння соняшнику, зневоднені фрукти, квітковий пилок, льон, насіння лугових трав.

Застосування

Годувати 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожен раз насипати в чисту, суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в напувальниці завжди була свіжа вода.