Інсекто-акарицидні краплі для маленьких улюбленців

Тип
для кошенят и цуценят до 2х кг
Состав
ФІПРОНІЛ - 10,0 Г.
Артикул
АА0014798
27 грн
Тип
для кошенят и цуценят до 2х кг
Состав
ФІПРОНІЛ - 10,0 Г.
Артикул
АА0014798
- +
27 грн
- +

Опис

Інсекто-акарицидні краплі ТМ Песик-Котик  - Профілактика і лікування цуценят та кошенят при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), Паразітіформние кліщі (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) І вошами (Haematopinus canis, Trichodectes canis i Felicola subrostratus) на всіх стадіях розвитку.
Лікування цуценят та кошенят при ураженні коростявими і вушними кліщами (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis).
Лікування цуценят та кошенят при ураженні іншими видами кліщів (Neotrombicula automnalis, Sarcoptes scabiei), а також деякими видами паразитів (Cheyletiella), що викликають безгнойний дерматит.

 

Діюча речовина - Фіпроніл
Механізм дії, що входить до складу лікарського препарату, фіпронілу полягає в блокуванні ГАМК - залежних рецепторів ектопаразитів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.
Фіпроніл проявляє контактну дію, практично не всмоктується через шкіру. Він накопичується в епідермісі, сальних залозах,
волосяних фолікулах, поступово вивільняється протягом певного часу, забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин.

Застосування

Препарат наносять зовнішньо безпосередньо на шкіру за допомогою піпетки-крапельниці в місця недоступні для злизування собакам і котам, в області холки і вздовж хребта.
Захист тварин від ектопаразитів триває протягом 1,5-2 місяців.
При корості і малофагозах обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 8-10 днів.

Протипоказання

Не застосовувати хворим, виснаженим і ослабленим тваринам.
Не застосовувати тваринам у віці до 10 тижнів.
Не застосовувати тваринам чутливим до фіпронілом або іншим складовим препарату.

265 грн