Новини

Шампунь і кіт

25.07.19

Про купання котів складені цілі збірки історій, анекдотів та веселих відео, це дійсно незабутній процес - як для вас, так і для вашого чотириногого друга.

Навіщо і як часто потрібно мити тварин

Проте, купати наших улюбленців необхідно, а частота цієї процедури залежить від декількох чинників:

  • Кішки, які не бувають на вулиці та мають коротку шерсть, можуть митися раз на півроку, для гігієни досить правильного вичісування. На літній період обов'язково заплануйте купання вашого мурлычки - в цей період у кішечок буває линька, тому водні процедури будуть доречні;
  • Кішки, що часто гуляють на вулиці та мають розкішний вовняний покрив, повинні митися набагато частіше - раз в два місяці, а кішок особливих порід, типу сфінксів - раз в дві-три тижні.
  • Влітку потові залози працюють набагато активніше, тому кіт швидко набуває неприємного запаху, який він намагається прибрати вилизуванням. Часте попадання шерсті в кишечник може викликати серйозні проблеми із здоров'ям пухнастика.

Основні принципи купання

Головне в купанні вашого улюбленця - щоб ніхто не сильно не страждав. Тому побережіть руки та надіньте гумові рукавички, а з твариною розмовляйте лагідно, поступово привчаючи його до води та ласкаво переконуючи, що все не так страшно і бридко.

Категорично не можна допустити попадання води у вушка котикові, тому слід зливати воду акуратно від шиї вниз по тілу, потім обережно нанести шампунь, намилити та дуже ретельно його змити.

Пам'ятайте, що кішка напевно вилизуватиметься після купання, але залишки шампуню не підходять йому в якості котячої їжі – неможна їх залишати. Після водних процедур обов'язково промокніть чотириногого купальщика одним рушником та одразу загорніть в інше, сухе, щоб воно ввібрало воду, що залишилася.

Саме зараз дати вашому красеневі його найулюбленіші ласощі, щоб від купання залишилися тільки приємні спогади та закріпився інстинкт - "викупався – отримай смаколик»