Новини

Користь сухого корму для собак

 

25.07.19

Ваш щеня із задоволенням гризе подушечки сухого корму, а друзі радять купувати йому консерви та смачні соуси? Всупереч сталої думці, від сухого корму також є певний сенс.

Технологія виготовлення

Опоненти «м'ясних гранул» вважають, що в них майже не залишається поживних та корисних речовин, отже, собака не отримує достатню кількість вітамінів та мінералів. Тому набагато краще, наприклад - обрізки м'яса з супермаркету в пшеничну кашу ...

Це твердження абсолютно не відповідає дійсності:

  • Сучасні технології приготування сухих кормів для собак передбачають максимальний вміст всіх потрібних інгредієнтів, які набагато легше засвоюються собачим організмом, ніж свіжоприготовлене рагу.
  • До того ж, при високій температурі висушування гинуть численні бактерії та мікроби, які отруюють здоров'я собакам, чиї господарі дбайливо підгодовують вихованців сирої печінкою.
  • Готові сухі суміші злегка запилюються жиром - це покращує смакові якості їжі та сприяє підвищенню інтересу собаки до своєї миски.

У чому ще користь від сухих кормів

Тверді та смачні гранули сухого корму допомагають собаці чистити зуби краще будь-якої зубної щітки. Саме тому для зменшення проблем з появою нальоту або із запаленням ясен слід давати своєму вихованцеві сухий корм.

Збалансований склад якісного сухого корму для різних категорій собак (цуценятка, вагітні, старіючі тварини) призводить до нормальної діяльності всіх органів собачого організму - ви побачите результат по блискучою, здорової шерсті, по прекрасному, грайливому настрою і бадьорої поведінки вашого вихованця.

Ви не зможете самостійно підібрати потрібне процентне співвідношення білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів, у звичайній м'ясної каші для вашого цуценя. Йому потрібні не тільки м'ясні або злакові продукти, а й певна кількість рослинної їжі, яку зазвичай собаки поглинають вкрай неохоче.

Саме тому краще всього довірити харчування вашого чотириногого улюбленця передовим технологіям світових брендів з виробництва собачого сухого корму.