Новини

Нашийник від бліх

25.07.19

Кожен власник собаки або кішки обов'язково періодично виводить у улюбленця блох, а влітку намагається уберегти його від укусів кліщів під час прогулянок у дворі. І кожен собакар з котолюбом знає, наскільки це складно - адже чотириногі друзі люблять гуляти саме там, де їх підстерігають ці кровососи.

Небезпека від кровосисних комах

Неприємні відчуття вашого вихованця, коли його кусає блоха - не це ще найстрашніше. Набагато небезпечніше ситуація, коли кровосос заражає собаку або кішку складними захворюваннями - наприклад, укус кліща може спровокувати хворобу Лайму і боррилиоз, блохи здатні передати собаці або кішці яйця глистів, а також викликати серйозні дерматити.

Що робити

Найефективнішим, функціональним та безпечним засобом відлякування кліщів і блох е вже давно визнаний протипаразитарний нашийник. Існує багато різних видів захисних аксесуарів - для котів і для собак, для вагітних тварин і для маленьких щеняток або котенят, тому обов'язково вибирайте нашийник для конкретного хвостатого друга.

Коротка характеристика функціональності чудового винаходу - нашийника від блох і кліщів - викладена в декількох пунктах:

  • Принцип дії аксесуара ґрунтується на відлякуванні комах за допомогою особливої речовини, якою просякнутий нашийник, звичайний термін дії - біля півроку;
  • Нашийники від блох ваш улюбленець може носити постійно, а спеціалізовані аксесуари, що відлякують тільки кліщів, можна застосовувати виключно в сезон активності цих комах - в літню, спекотну пору року;
  • Якісний нашийник ТМ "Песик-котик", абсолютно безпечний для вашого улюбленця та дуже зручний у використанні - вам треба усього лише закріпити його досить щільно на шиї кота або собаки, але так, щоб тварина не переживала неприємних відчуттів;
  • Застосування цього аксесуара - найбільш оптимальний та універсальний варіант, адже не усіх наших вихованців можна обробити за допомогою спеціального шампуню, спрея або капіж на загривок. Багато тварин не люблять купатися, зате ризикують отруїтися залишками захисних речовин, які ви нанесли їм на шерсть.

Доступний, зручний та результативний засіб від блох і кліщів захистить вашого красеня-вихованця від неприємностей, і він зможе сповна насолодитися веселими, літніми прогулянками в парку, на дачі або просто у дворі.