Новини

Ну нарешті! Краплі і нашийники від паразитів

06.06.19

Ну нарешті! У нашому асортименті з'явилися протипаразитарні краплі і нашийники. З таким захистом ваш улюбленець згадає все улюблені ігри в зеленій травке.Все його пригоди попереду.

Нашийники від бліх та кліщів особливо актуальні в теплу пору року. У цей період блохи активно розмножуються і здатні доставити масу неприємних відчуттів вашому вихованцеві. Кліщі - пряма загроза не тільки для здоров'я, а й для життя собаки. Вони переносять смертельно небезпечні хвороби. Нашийник надійно захистить вашого вихованця від атак паразитів!
Досить надіти протипаразитарний нашийник ТМ «Песик-Котик» на вашого вихованця, щоб діючі речовини почали знищувати і відлякувати паразитів. Нашийник просочений фіпронілом, який є отрутою для бліх, кліщів і інших паразитів, і абсолютно безпечний для собаки.

Краплі торгової марки «Котик-Песик» - це швидке позбавлення вашого домашнього улюбленця про бліх, вушних кліщів і інших ектопаразитів. Вони підходять як для лікування, так і для профілактичних цілей. Засіб ефективно діє на всіх стадіях розвитку ектопаразитів.
Діюча речовина крапель - фіпроніл. Після нанесення крапель він накопичується у верхніх шарах шкіри, волосяних фолікулах і сальних залозах собаки. Потім фіпроніл повільно вивільняється і протягом довгого часу захищає вашого вихованця від паразитів. Захист діє до 2-х місяців. Подбайте про здоров'я вашого вихованця!

Якщо в ліс на разветку або ж сховатися в засідці серед високої трави, то без серйозної броні ніяк!