Новини

Ласощі для собак під час прогулянки

07.05.19

Ура! Весна на дворі, а що потрібно робити в таку теплу пору року? Гуляти! Гуляти довго і з користю для улюбленця.Секрет ідеальної прогулянки - ласощі з собою.

До прогулянковим ласощів відносяться - крекери, ковбаски, жувальні палички. Використовуйте їх в якості заохочення при дресируванні собаки. Такі ласощі, як правило, невеликі, але дуже смачні.

Для чого потрібні ласощі на прогулянці:
• дресирування з користю
• ігри на свіжому повітрі
• смачні перекуски на прогулянках
Прогулянка однозначно пройде весело і легко, а головне принесе користь для вашого хвостика.

Турботливим господарям напевно цікаво дізнатися з чого роблять ласощі.
Жувальні кісточки, крекери та інші ласощі для собак не тільки виконують ігрову, розважальну функцію, але і позитивно впливають на здоров'я вихованця. Ласощі складаються з натурального м'яса з натуральними інгредієнтами, що підтримують здоров'я не тільки зубів, але і всього організму. До складу входять вітаміни A, D3 і Е. Вітамін А- один із важливіших для цуценят і молодих собак. Він підсилює захисні функції організму проти інфекцій, регулює функцію слинних і слізних залоз, нормалізує роботу нирок. Вітамін Е необхідний для підтримки здоров'я шкіри і шерсті тварин. Вітамін D бере участь у розвитку скелета цуценят і надалі відповідає за кальцієво-фосфорний обмін.
Отже вашому улюбленцю просто необхідні ласощі, не забувайте балувати його.