Новини

Купання у водоймищах

01.07.19

У розпалі літа багато власників собак беруть з собою вихованця до річки, озера чи моря, і, звичайно ж, хочуть його викупати. Не у всіх місцях це дозволено ❌, але при бажанні, знайти місце, де можна відпочити з собакою у води не складно.

Ми приходимо на пляж, бачимо пустуючих у воді собак і знаходимося в повній впевненості, що наш улюбленець до них зараз же із задоволенням приєднається. Буває, що все відбувається саме так. Але в переважній більшості випадків, вперше побачивши воду, пес зовсім не поспішає в неї зайти. Для нього вода - це щось скоєно нове і страшне. І найкраще, що може зробити в такій ситуації господар - підбадьорити його і додати впевненості, обережно познайомивши з водою, злегка змочивши голову собаці, підійшовши до крайки води, можливо, кинувши зовсім поруч з берегом іграшку.

Ні в якому разі не можна насильно затягувати упирається собаку в воду і тим більше кидати її туди. Так господар ризикує налякати тварину, на все життя виробивши в ньому неприязнь до води і страх. Краще просто неглибоко зайти в воду і покликати вихованця до себе. Якщо вода не холодна, на березі жарко і собака прив'язана до господаря, то шанси того, що вона зайде в воду сама, дуже великі. Тим більше, якщо поруч у воді вже граються інші тварини. Можливо, купання собаки відбудеться не в перший же день, тоді просто змочіть собаці живіт і голову, щоб уникнути перегріву.