Новини

Кліщі у котика

27.05.19

З настанням тепла будь-який домашній вихованець опиняється під прицілом кліщів, широко поширених в лісопосадках, полях, садово-городних ділянках. На жаль, від атаки паразитів не застраховані навіть коти, які не виходять на вулицю. Кліщ може потрапити в будинок разом з одягом господарів, на шерсті інших тварин і навіть залетіти з поривом вітру з найближчого дерева.

Укус практично безболісний і не доставляє відчутного дискомфорту. Основну небезпеку становить зараження тварини гемобартонелльозом, тейлеріозом, бореліозом та іншими захворюваннями. Через їхній розвиток кішка стає мало активною, втрачає апетит, швидко втомлюється. Якщо вчасно не виявити джерело хвороби і не проводити лікувальних заходів, це може призвести до більш серйозних наслідків. Чим відповідальніше Ви підійдете до запобігання зараженню, тим вище шанс зберегти здоров'я і відмінний настрій улюбленця.

У сезон активності кліщів, з березня по жовтень, ветеринари рекомендують проводити профілактичні заходи:

  1. Оглядати шерсть і шкіру вихованця після прогулянки. Паразит, який присмоктався нещодавно, схожий на невелику бородавку і практично не виділяється за кольором на шкірному покриві кішки.
  2. Регулярно обробляти тіло акарицидними препаратами. Залежно від складу вони можуть не тільки відлякувати кліщів, блокуючи нові атаки, але і вбивати особин, що вже присмокталися.
  3. Використовувати нашийник для відштовхування паразитів. Один з найбільш зручних способів, який захищає тварину у будь-якому місці перебування.

Ми хочемо, щоб Ваші вихованці завжди залишалися здоровими і веселими, тому розробили спеціальний протипаразитарний нашийник для котів, який найближчим часом з'явиться в каталозі. Слідкуйте за оновленням асортименту на нашому сайті!