Новий дизайн пакування для сухих кормів ТМ Котик
Новий дизайн пакування для сухих кормів ТМ Котик
НОВИЙ СМАК СУХОГО КОРМУ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ
НОВИЙ СМАК СУХОГО КОРМУ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ

Про продукти "Котик&Песик"

Втомилися вгадувати, чого хочуть Ваші улюбленці?
Ознайомтеся з асортиментом продукції ТМ Песик & Котик і Ви напевно знайдете те, що доведеться їм до душі! В нашій команді ветеринари, дієтологи, маркетологи, які є власниками домашніх тварин і точно знають, як задовольнити їхні потреби.

Ми розробили лінійки товарів за різними напрямками:

  •  поживні корми і смачні ласощі для підтримки фізичної активності
  • затишні спальні місця, когтеточки, будиночки для створення комфортного середовища проживання
  • туалети і наповнювачі для підтримки гігієни в будинку
  • миски різних розмірів і призначення
  • безпечні засоби для проведення гігієнічних процедур
  • різноманітні аксесуари та амуніція.

ТМ Песик і Котик випускає тільки якісні товари, в яких відсутні шкідливі для тварин матеріали та інгредієнти. При цьому ми прагнемо створювати товар доступний кожному, тому вартість продукції завжди приємно дивує покупців.

Останні новини

15.06.2019

У розпалі літа багато власників собак беруть з собою вихованця до річки, озера чи моря, і, звичайно ж, хочуть його викупати. Не у всіх місцях це дозволено ❌, але при бажанні, знайти місце, де можна відпочити з собакою у води не складно.

Ми приходимо на пляж, бачимо пустуючих у воді собак і знаходимося в повній впевненості, що наш улюбленець до них зараз же із задоволенням приєднається. Буває, що все відбувається саме так. Але в переважній більшості випадків, вперше побачивши воду, пес зовсім не поспішає в неї зайти. Для нього вода - це щось скоєно нове і страшне. І найкраще, що може зробити в такій ситуації господар - підбадьорити його і додати впевненості, обережно познайомивши з водою, злегка змочивши голову собаці, підійшовши до крайки води, можливо, кинувши зовсім поруч з берегом іграшку.

05.06.2019

Ну нарешті! У нашому асортименті з'явилися протипаразитарні краплі і нашийники. З таким захистом ваш улюбленець згадає все улюблені ігри в зеленій травке.Все його пригоди попереду.

Нашийники від бліх та кліщів особливо актуальні в теплу пору року. У цей період блохи активно розмножуються і здатні доставити масу неприємних відчуттів вашому вихованцеві. Кліщі - пряма загроза не тільки для здоров'я, а й для життя собаки. Вони переносять смертельно небезпечні хвороби. Нашийник надійно захистить вашого вихованця від атак паразитів!

25.05.2019

З настанням тепла будь-який домашній вихованець опиняється під прицілом кліщів, широко поширених в лісопосадках, полях, садово-городних ділянках. На жаль, від атаки паразитів не застраховані навіть коти, які не виходять на вулицю. Кліщ може потрапити в будинок разом з одягом господарів, на шерсті інших тварин і навіть залетіти з поривом вітру з найближчого дерева.

Укус практично безболісний і не доставляє відчутного дискомфорту. Основну небезпеку становить зараження тварини гемобартонелльозом, тейлеріозом, бореліозом та іншими захворюваннями. Через їхній розвиток кішка стає мало активною, втрачає апетит, швидко втомлюється. Якщо вчасно не виявити джерело хвороби і не проводити лікувальних заходів, це може призвести до більш серйозних наслідків. Чим відповідальніше Ви підійдете до запобігання зараженню, тим вище шанс зберегти здоров'я і відмінний настрій улюбленця.

Новинки

Інсекто-акаріцидні краплі для собак масою тіла понад 40 кг
для собак масою тіла понад 40 кг
фіпроніл - 10,0 г.
Інсекто-акарицидні краплі для маленьких улюбленців
для кошенят и цуценят до 2х кг
фіпроніл - 10,0 г.
Інсекто-акарицидні краплі для собак та котів середніх порід
для собак та котів масою тіла 2-10 кг
фіпроніл - 10,0 г.
Інсекто-акарицидні краплі для собак середніх порід
для собак масою тіла 10-20 кг
фіпроніл - 10,0 г.
Дряпка Амурчик
Мех, сизаль.